Латвійська співачка Лайма Вайкуле дасть кілька великих сольних концерти в містах України. У цей довгоочікуваний для українських шанувальників день співачка виконає свої хіти 80-х, 90-х і 2000-х.

З'явившись на радянських телеекранах в середині 80-х, ця співачка з сяючою посмішкою і теплим прибалтійським акцентом відразу зайняла одне з головних місць у списку «наших» поп-зірок. Світова популярність до неї прийшла завдяки участі в авторському вечорі Паулса, який транслювався на ТБ. У виконавиці з'явилися мільйони фанатів, її пісні почали звучати звідусіль.

Стильна, яскрава, з загадковим поглядом і сміливою хореографією - сценічний образ Лайми Вайкуле був кричуще нерадянським, втім, як і музика Раймонда Паулса, якою співачка вірна донині. Чудовий мелодист, Паулс ідеально передавав настрій першого співочих та танцювальних дослідів молодої артистки.

Лайма Вайкуле брала участь у музичних фестивалях по всьому світу, працювала з американськими продюсерами, знімалася в ігрових та музичних фільмах. Вже до початку 90-х артистка вирішила змінити не тільки імідж, але й репертуар. До широкій палітрі європейських мотивів додалися мелодії середземномор'я та Латинської Америки.

Через десять років після яскравого дебюту Лайма Вайкуле зробила новий прорив, поставши перед публікою в епатує сценічному образі сексуальної, зрілої, зухвало відвертою брюнетки. Двогодинне концертне шоу «Я вийшла на Пікаділлі» зі зміною нарядів, пошитих відомими модельєрами, з характерним вокалом отримало змішані рецензії, а незвичний образ Лайми став предметом для критики і суперечок. Тим не менш, з появою однойменного альбому співачка стала однією з найбільш затребуваних зірок пострадянського шоу-бізнесу.

Величезне задоволення, за власним визнанням, Лайма Вайкуле отримала від роботи з композитором і продюсером Ігорем Крутим. Її черговий альбом «Латинський квартал» (1998) - сміливий експеримент, поєднання сучасного музичного стилю з класичними елементами звучання пісень минулих років.

Сьогодні в дискографії Лайми Вайкуле 12 альбомів, останній з них - «Atkal Mājās» (2013) - повністю записаний на рідній мові. Всі ці пластинки були розпродані загальним тиражем більше 20 мільйонів копій по всьому світу.

Незважаючи на те, що співачка продовжує багато гастролювати, брати участь у збірних концертах, в Києві вона не часта гостя. Тому концерти Лайми Вайкуле в Палаці «Україна» стануть особливою зустріччю з прихильниками, з якими співачка згадає все найсвітліше і поділиться новими емоціями.