Десятки мільйонів переглядів на YouTube, перші місця хіт-парадів протягом декількох років, тисячі концертів і мільйони прихильників по всьому світу за десять років існування колективу НеАнгели. Підвести риску під цими результатами, щоб продовжити так само успішно рухатися далі, НеАнгели вирішили ефектно і феєрично. Вже 12 травня 2016- го в київському Палаці Спорту Слава і Вікторія презентують видовищне і дуже емоційний шоу «СЕРЦЕ», з яким потім відправляться у всеукраїнський тур.

Платформою для створення шоу «СЕРЦЕ» став новий альбом НеАнгели, запис якого вже практично завершена. За своїм настроєм альбом виходить дуже різноплановим. Буде і лірична смуток, і іскристе щастя, і запальні танцювальні ритми. Треки нової платівки буде об'єднувати одне - всі вони про кохання.

Незважаючи на те, що до самого шоу ще більше, ніж півроку, підготовка до нього ведеться практично цілодобово. Знімаються нові відео, вже працює команда хореографів, готується світлове шоу. А для вже улюблених хітів НеАнгели готують нове звучання.

- За десять років всередині нас накопичилося стільки емоцій і почуттів, що, повірте, нам є що сказати і чим поділитися з нашими шанувальниками. У шоу буде багато вражаючих і навіть грандіозних елементів, але ми як і раніше робимо акцент на щирості, проникливості, тісному контакті з публікою. Обіцяємо, що буде не просто красиво і модно, але й дуже атмосферно і душевно, - коментують НеАнгели.

Групу НеАнгели по праву можна назвати поп-лідерами вітчизняного шоу-бізнесу. Їхні пісні не покидають лідируючі позиції чартів країни, а останні кліпи "Знаєш", "Роман", "По клітинках", "Твоя" і "Серце" отримали близько 25 млн. Переглядів в Youtube. Головним же доказом народної любові може служити той факт, що хіти НеАнгели є самими виконуваними піснями в караоке по всій країні. Секрет успіху простий - лірика, яка близька кожній дівчині, історії, які траплялися з кожної з нас - в мріях чи реальності.