У виконанні Брії звучатимуть пісні знайомі з дитинства та улюблені мільйонами: Вона з’явилася в ночі, Тиха ніч (Silent Night), По всьому світу, Земле радій (Joy to the World/Unspeakable Joy), Чи знала Ти, Маріє (Mary, Did You Know?), Спи, Ісусе, спи, The Prayer, На небі зірка ясна засяла, Jingle Bells, Go Tell it on the Mountain, Oh, Holy Night, Let it Snow, Зозуленька.

Гості програми: Остап Панчишин (Лідер поп-рок групи «Патриція»)
В’ячеслав Рибіков (Фіналіст проекту «Голос країни. Перезавантаження»)
Aняня Удонгво (Фіналіст проекту «Голос країни. Перезавантаження»)

Брія Блессінг – талановита американська та українська співачка і композитор. Стала відомою в Україні після участі в четвертому сезоні талант-шоу «Голос країни» (команда Святослава Вакарчука). Американка з українською душею підкорила тренерів «Голосу країни» силою вокалу й своєю щирістю. Відтоді співачка, яка встигла полюбитися мільйонам, вже неодноразово виступала гостею в багатьох концертах.

Різдво для Брії – найкраще свято, яке вона любить найдуще. Про Різдво співачка може розповідати годинами, пригадуючи родинні традиції святкувань зі свого дитинства. Разом з Брією для вас виступить Аняня Удонгво, В’ячеслав Рибіков і Остап Панчишин.

Мета концерту – донести світло Різдва кожному українцю. «Світ потребує світла. Різдво – час, коли Світло з’являється нам. Я хочу, щоб на концерті було багато світла і кожен слухач повернувся додому зміненим», – зізнається співачка.