Вперше у Львові Остап Шутко, Ольга Шутко разом з оркестром «Віртуози Львова» презентують програму Allusion, яку вже бачили багато міст України та Європи. В концерті звучатиме і висока класика, і супервіртуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради, і, звичайно, музика Різдва.

Більшість творів написані чи оброблені спеціально для Остапа та Ольги відомими композиторами. В рамках концерту відбуватимуться вікторини, лотереї і презентація Ostap Shutko Collection.

Остап Шутко народився у Львові в родині музикантів (його мати Лідія Шутко також видатна українська скрипалька, Нар. арт. України). З раннього дитинства він знаходився серед відомих музикантів, що не могло не впливати на його розвиток. У віці 14 років він виступив як соліст з Симфонічним оркестром Львівської філармонії і з того часу постійно концертує.

Він навчався в Національній музичній академії у Львові, в Школі Гілдхол в Лондоні і в Національної музичної академії України в Києві.

Остап Шутко є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). З 1999 по 2007 викладав у Національній музичній академії України, ставши наймолодшим викладачем за всю її історію.

Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а також видано більше 10 компакт-дисків в Україні, Італії та США.

Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на “академічний” концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.

Більше 200 дітей по всій Україні отримали стипендії від Остапа Шутка.