Такого ви ще не бачили і не чули! Напередодні Нового року "Мамахохотала" - не пропустіть купити квитки можна вже сьогодні! Найкращі жарти, нові стендапи, музичні зарисовки ну і звісно сюрпризи! Улюблені коміки і новорічна атмосфера, хіба буває краще? Все що потрібно це - купити квитки на "Мамахохотала".


Студія Мамахохотала» — український продакшн гумористичного контенту для телебачення та інших медіа-ресурсів. Головним проектом студії є гумористичне шоу «Мамахохотала-шоу», що виходить на телеканалі НЛО TV та поєднує в собі гумористічні номери, стенд-ап виступи, музичні вставки та запрошених гостей. На даний момент виходить четвертий сезон «Мамахохотала-шоу».Студія «Мамахохотала» також є творцем молодіжного серіалу «Як гартувався стайл» про українського репера Ярмака та його друга-продюсера Гуся.Восени 2015 року студія створила гумористичне скетч-шоу «Маслюки». Всі ролі грає актор студії Олег Маслюк.

Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт "Мамахохотала" у Львові, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. 

Адреси фізичних кас: 

КАСА №1 - пл. Ринок, 14 (щоденно 10:00 – 22:00);
каса Оперного театру, пр.Свободи, 28;
Центральні театральні каси, пр.Свободи, 37;
каса Львівської філармонії, вул.Чайковського, 7;
event-hall «КІНО», пр.Чорновола 2; 
каса Львівського Цирку, вул. Городоцька, 83;
Палац Мистецтв, вул.Коперника 17.

Мережа магазинів «ВУХО.КОМ»: 

вул. Володимира Великого, 59В «МТС»;
вул. Чернівецька, 13, «МТС»;
вул. Джорджа Вашингтона, 8, с/м «Рукавичка»;
вул. Дорошенка, 1;
вул. Сихівська, 18, «МТС»; 
вул. Любінська, 89;
пр. Свободи, 6/8, «Life»;

Каси мережі «От-От»:

каса От-От, пр. Свободи; 
каса От-От, вул. Федорова, кіоск біля Домініканського собору; 
каса От-От, вул. Валова, кіоск біля пам’ятника Королю Данилу.