Документальна стрічка.

Картина побудована на історіях людей, які свого часу покинули рідні домівки і вирушили назустріч новому і незвіданому життю - з України в далеку Америку, щоб здійснити там свою мрію.  Як їм там живеться, про що вони можуть розповісти там, але ніколи не зізнаються друзям в Україні? Відверті історії про життя в Сполучених Штатах Америки таким як воно є. 
"Американська мрія" – фільм-подорож українського журналіста Володимира Мули у кабіні вантажівки земляка-далекобійника 11-ма американськими штатами. Два океани, два кордони. 10 000 кілометрів доріг. 350 гігабайт відеоматеріалу. Близько ста думок і мрій людей з різними кольорами шкіри і кольором душі.


"Мета була одна – показати реальний стан речей за океаном крізь призму життя людей, що там знаходяться. Адже насправді в Америці жити зовсім не просто і легко, як здається на перший погляд" – зазначає Володимир Мула, автор фільму "Американська Мрія".

Якщо Ви завжди мріяли відвідати США - цей фільм стане для вас справжньою знахідкою. 

Автор фільму Володимир Мула також завітає на презентацію у Львові і відповість на всі питання глядачів про враження від США.

Володимир Мула – журналіст, ведучий hromadske.tv, головний редактор порталу «ТелеПростір», продюсер проекту LiveTime. Автор циклу репортажів про Ріо-де-Жанейро, пізнавально-розважальних циклів «Балтійськими країнами» та «Американська Мрія».