Текстильний арт у Львові

Оксана Борисова перебуває в постійному пошуку нових шляхів самовираження. Представлені композиції презентують емоційний стан певного моменту з життя, розказаного мовою художнього текстилю через код джазової музики. Характерною ознакою джазу є здатність до імпровізацій, вишуканих ритмів, що базуються на синкопуванні, унікальному комплексі прийомів виконання. Імпровізація, зокрема джазова імпровізація — це спонтанний сплеск емоцій від початку і до кінця. Натхненням для створення цього циклу робіт: як і в джазі інтерпретуються акорди попередньої теми, так і в експонованих на виставці композиціях окремі підготовлені фрагменти повторюються у різноманітних варіаціях, створюючи нову ритмічну фактуру.

Джерсі — основов'язане трикотажне полотно. Йому притаманні м'якість, еластичність, здатність до драпірування, неабияка пластичність. Саме це властивості трикотажу активізують образне мислення.

Експерименти з пластикою полотна створюють зовсім інший ритм графічних елементів, розташованих на площині та подають інакший емоційний сигнал. Існує своєрідна філософія метаморфози нитки: нитка-клубок-нитка-полотно-нитка-клубок. Нитка тут як струни джазових музичних інструментів — треба з певною ідеєю та вмінням до неї підійти, щоб народилося справжнє диво.