Акварельні ілюстрації у Львові

У прохолодні дні грудня молода художниця Світлана Юрченко дарує тепло, яке випромінюють її надзвичайно позитивні, милі, утаємничені акварельні роботи.

Всього на виставці представлено близько 35 акварельних аркушів. У всіх творах зображені казкові істоти, які нагадують легкі хмаринки. Художниця лагідно називає їх муері або амалуни, томашеки чи муети. У багатьох з них є імена, а деякі так і залишаються неназваною загадкою.

Світлана Юрченко зазначає: «Мене завжди приваблювали дивні істоти. Час від часу я натрапляла на зображення різноманітних створінь, які захоплювали мене. Образи накладались один на інший, а потім почали еволюціонувати вже на папері, почали з’являтись вже окремо від побаченого. Вони є відображенням того дитячого стану суцільної відкритості світу. Коли людина цілком відкидає усі свої захисти і стає повністю вразливою, але сповненою довіри. Ось це і є те, що я свідомо, чи підсвідомо вкладаю в образи цих істот.

Якщо коротко зазначити – основна концепція виставки полягає у сприйнятті того, що відбувається навколо, сприйнятті своєї реакції на те що відбувається. Про внутрішній спокій. Не судження, а саме переживання моменту і поглинання ситуації…».

Запрошуємо всіх бажаючих оглянути виставку, отримати заряд позитиву і поринути у казковий світ муері, амалунів, томашеків та муетів!