Світові джазові стандарти, імпровізації на теми творів Мирослава Скорика, Богдана Янівського, Віктора Камінського, українських народних мелодій.

Концерт відомого українського джазового музиканта, лауреата міжнародних конкурсів і фестивалів Юрія Боня. В основі програми – авторська сюїта митця «Бітлз – кохання назавжди», до якої увійшли геніальні композиції славетних Джона Леннона та Пола Маккартні. Окрім того у програмі світові джазові стандарти, імпровізації на теми творів львівських композиторів: незабутнього Богдана Янівського, геніального Мирослава Скорика, неповторного Віктора Камінського, а також популярних українських народних мелодій.

У концерті групи «Бонь-Джаз-Тріо», до складу якої входять високопрофесійні музиканти Петро Проців (бас-гітара) та Андрій Надольський (ударні інструменти) бере участь один із найелітарніших колективів України, реноме та імідж якого підтверджений блискучими виступами на сценах міст центральної та західної Європи – Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під орудою народного артиста України Сергія Бурка.

Запрошуємо прекрасних львів’янок – шанувальниць імпровізації разом з гідними кавалерами, гостей нашого чарівного Львова, поринути у неповторний світ джазу, який подарує шляхетний і заворожуючий піаніст Юрій Бонь, популярність і слава якого вже понад 40 років є заслуженою і безапеляційною на теренах не тільки рідної України, про що свідчать його концерти в цьому році на сході нашої держави, а також виступи в країнах Прибалтики, Польщі, Німеччині, Австрії, Чехії, Голландії, Франції.

Випускник Львівської державної консерваторії ім. М. Лисенка, багаторічний викладач цього унікального мистецького і наукового центру, професор Люблінського університету ім. М. Складовської-Кюрі, яким створена авторська фортепіанна школа, соліст-віртуоз Львівської філармонії 80-х років забезпечить двогодинну духовну оазу, джерело особистих роздумів, винятково індивідуальних атракцій і асоціацій в наш непростий час. Цього митця, педагога, патріота можна відзначити сакраментальним рядком великої Ліни Костенко: «В його акордах чути кроки Бога».