Дегустація буде проводитись у магазині на вул. Зелена 48.

Якщо Ви любите міцний алкоголь, але при цьому не проти поласувати ароматною свіжою полуницею, то лікер XUXU - це, те, що треба. Кожного, хто вперше пробує цей напій, очікує потужний вибух смаку, який вже неможливо забути. Ідею створення цього лікеру власники найбільшої алкогольної компанії Underberg запозичили у барменів, які балували своїх відвідувачів коктейлем з горілки і свіжого пюре полуниці. Його жартівливо прозвали XUXU, і це ім'я, втім, як і сам рецепт коктейлю, настільки надихнув майстрів компанії, що незабаром на прилавках алкогольних супермаркетів з'явився новий лікер Xuxu Strawberry. Сталося це порівняно недавно - в 1997 році. Лікер XUXU Полуничний миттєво набув шаленої популярності, його бажали купити всі модні клуби і ресторани по всій Європі. У чому ж секрет цього напою? Гурмани вважають, що цей лікер привертає до себе увагу дуже гармонійним смаком, в якому поєднуються чистота горілки і солодка свіжість полуниці.

Лікер не надто міцний, у ньому всього 15 градусів. А частка полуничного пюре в напої становить близько 66%. Полуничний лікер в першу чергу приваблює жінок, в ньому немає цукру, а значить, у ньому немає калорій, так що шкодять стрункості фігури. До того ж, напій не п'янить так сильно, як інші, що дуже імпонує багатьом. Лікер XUXU Полуничний відрізняється кремовою текстурою і унікальним смаком, в якому поєднуються терпкість, солодкість і легка кислинка. У напої крім полуничних ноток, можна вловити легкі тони цитрусів і ягід. Лікер зазвичай вживають охолодженим в чистому вигляді.

Також, він чудово поєднується з фруктовими десертами та морозивом. Вас зацікавив цей незвичайний напій? Ви можете купити лікер Xuxu Strawberr в наших магазинах «Країна Вин» і насолодитися його особливим ягідним смаком.

Губерт Ундерберг, засновник компанії, випустив свій унікальний продукт на ринок в 1946 році після багаторічних скрупульозних досліджень. Дуже скоро його натуральний трав'яний діжестів Underberg отримав широке визнання в багатьох країнах. Завдяки чудовому впливу на травлення і чудовій якості настоянка Underberg завоювала численні нагороди та медалі по всьому світу.

Тепер уже четверте і п'яте покоління родини Ундерберг відповідають за ретельний відбір і збалансованість суміші вишуканих ароматичних трав.

Настоянка Underberg стала символом здоров'я по всьому світу.

«Underberg - порція хорошого самопочуття!»