Проект творчої групи Gaieva/Panchyshyn демонструє напрацювання двох молодих митців із різних регіонів України у напрямку contemporary art та порушує проблему нестачі живого спілкування в сучасному світі. Проект не є сталим, він постійно змінюється, доповнюється, набуває нових сенсів та форм.

Творча група Gaieva/Panchyshyn (Лесь Панчишин – Львів, Аліна Гаєва – Дніпропетровськ-Київ) – незалежні художники, що працюють в різних напрямках contemporary art та сучасного живопису, була створена в листопаді 2013 року.

Робота над проектом «взаємоДІЯ» почалась на початку 2014 р., сформувавши його в єдину концепцію, зійшовшись на спільній темі, в основі якої лежить нездатність до діалогу, проблеми культурної пам’яті та проблема замовчуваних тем. Автори проекту звертають увагу на дослідження людських чуттєвих потреб в цифрову добу; намагаються зрозуміти, які контакти ми втрачаємо й набуваємо. Автори пропонують дослідити спілкування, людські почуття й форми емпативних контактів як предмет конфлікту (з мистецької точки зору).

Проект має на меті привернути увагу глядача до проблеми браку живого спілкування в сучасному світі. Адже воно необхідне для кожного; реальний контакт без посередництва нових технологій та соціальних мереж. «взаємоДІЯ» закликає не витрачати час на «світ ілюзій», не ховатися від справжнього «Я» за вигаданими профілями. Що ми знаємо про спілкування між людьми? Про спілкування в широкому його значенні? Про природу людських контактів?