Не пропусти!

Унікальний вечір унікального джазу!

Квартет Dagadana свого часу ініціювали вихованка Пісенної школи ім. Чеслава Нємена в Познані Дага Грегоровіч (вокал, електроніка) та випускниця теоретико-композиторського факультету Львівської національної музичної академії ім. М. ЛисенкаДана Винницька (вокал, клавішні), що перебувала в Польщі за програмою Міністерства культури РП Gaude Polonia. Трохи згодом долучився студент факультету джазу Краківської музичної академії Міколай Поспєшальскі (контрабас, бас-гітара, скрипка, вокал).

У грудні 2008 року колектив випустив EP Wygadana з п'ятьма творами. Повнометражний дебют "Маленька" відбувся 2010 року. Платівка отримала високу оцінку рецензентів та нагороду Фонографічної академії “Фридерик” 2011 в категорії “Альбом року фолк/ Музика світу”. У 2011 році DAGADANA видала свій другий диск "Чому ні", який дочекався номінації до нагороди “Фридерик” 2012 в категорії “Альбом року Folk/ Музика світу” та зайняв восьме місце в рейтингу TOP 20 Best World Music Albums of 2011 у Великобританії.

Сьогодні ж музика Dagadana вже звучала на сценах Австрії, Бразилії, Болгарії, Китаю, Чехії  Індонезія, Франції, Малайзії, Марокко, Молдавії, Німеччини, Польщи, Румунії, Сербії, Сінгапуру, Словаччини, Швеції, України, Угорщини та Великобританії,

і на таких великих фестивалях як “Зупинка Woodstock” (Польща), Sound of the Xity (Китай), “Фестиваль народів пустелі” (Марокко), Ethno Jazz Festival, Bohemia Jazz Festival чи United Islands Festival (Чехія).

До концертного складу колективу входить також перкусист Бартош Міколай Назарук (Frank Parker).