Цього разу концерт стане нагодою знайомства з Першою симфонією Любави Сидоренко, української композиторки, відзначеної низкою національних та міжнародних премій.

Культовий польський піаніст сучасності Адам Водніцкі цього разу подарує львівській публіці інтерпретацію Фортепіанного концерту Едварда Гріга – без перебільшення, одного із десяти найпопулярніших у своєму жанрі творів усіх часів і народів.Адам Водніцкі – музикант, відомий не лише в себе на батьківщині, в Польщі, але на всіх п´яти континентах. Критики часто називають його «феноменальним», «подиву гідним» піаністом. Навчався у Краківській музичній академії в класі Яна Гоффмана, у Гвідо Агості (Сієна, Італія) та Дьордя Себока (Indiana University, Блумінгтон, США). Лауреат низки польських конкурсів, учасник фестивалів Arundel Festival (Великобританія), Les Rencontres Internationales Frederic Chopin (Ноан, Франція), Шопенівського фестивалю в Маріанських Лазнях (Чехія) та ін. Здійснив записи на лейблах Muza, Folkways, Wergo, Klavier, Centaur i Altarus, радіо та телебаченні Польщі, Фінляндії, США, Японії та ін.
В 1973-77 роках викладав у Краківській музичній академії, в 1979 р. – в Техаському університеті (Остін, США), з 1980 р.– професор Музичного коледжу Північного Техасу (Дентон, США). Регулярно проводить майстер-курси в різних країнах світу. Є виконавчим редактором першого повного зібрання творів Ігнаци Яна Падеревського (видавництво Musica Iagellonica, Краків).


На завершення вечора прозвучить “Концерт для оркестру” одного з провідних польських композиторів-симфоністів ХХ ст. Вітольда Лютославського, котрий пройшов значну еволюцію стилю і репрезентував основні стильові напрямки мистецтва ХХ ст., від неокласицизму до авангарду. Одному із найвідоміших сьогодні в світі польських музикантів Анджею Бауеру саме стипендія Вітольда Лютославського уможливила поважні студії за кордоном. Він закінчив Лодзьку музичну академію в класі віолончелі Казімєжа Міхаліка. В 1986-87 рр. як стипендіат австрійського уряду вдосконалював майстерність у Вищій школі музики та театрального мистецтва у Відні, в Андре Наварри. В 1989-90 рр. завдяки стипендії Вітольда Лютославського продовжив студії в Уїльяма Пліза в Лондоні. Лауреат конкурсів ім. Д. Даньчовського (Познань), «Празька весна», Першої премії конкурсу ARD (1992, Мюнхен), лауреат відзнаки Європарламенту та Ради Європи. Учасник фестивалів та концертів у Польщі («Варшавська осінь»), Німеччині, Франції, Італії, США, Пуерто-Ріко. Здійснив низку записів для Polskie Radio, BBC, ORTF, Norddeutscher Rundfunk, Südwestfunk, Bayerischer Rundfunk, рекордингових компаній Koch/Schwann, Naxos, Accord, лауреат фонографічної відзнаки “Фридерик”-2000. В репертуарі – твори від епохи бароко до сучасності, в тому числі чимало присвячено самому виконавцеві. Анджей Бауер також активно працює як композитор та диригент.