У Львові визначать чоловіка з найсильнішим ударом.

У турнірі можуть взяти участь чоловіки віком від 18-ти років. Виступатимуть у трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг і більше 90 кг.

Учасники змагатимуться у трьох номінаціях:
а) удари руками класичним стилем;
б) удари руками вільним стилем;
в) удари ногами.

Кожен учасник матиме змогу нанести по 5 ударів у заявленому ним виді програми. У протокол вноситимуть найкращий результат учасника. Таким чином формується рейтинг і визначаються чемпіон, срібний і бронзовий призери, котрі будуть нагороджені медалями, "Ударними" сертифікатами та цінними подарунками.

Крім запланованих трьох вагових категорій (-70, -90, 90+), буде проведено ще й змагання за титул абсолютного чемпіона (незалежно від ваги учасника).

Взяти участь у турнірі із сили удару можуть не тільки спортсмени, як діючі чи колишні, а й кожен охочий. Змагання із СИЛИ УДАРУ можуть об’єднати представників більш ніж 25 популярних видів спорту (армреслінг, водне поло, волейбол, бокс, кік-боксинг, рукопашний бій, плавання, регбі, дзюдо, бойове самбо, пауерліфтинг, бодібілдинг, ушу, тхеквондо, тайський бокс, гандбол, бойовий гопак, кіокушин, важка атлетика, карате, змішані єдиноборства ММА, панкратіон, боротьба та інші).

Такий турнір (по силі удару) проводиться в Україні вперше!

Змагання є презентаційними. Не комерційного характеру. Організатори не мають на меті заробити гроші.