Експозиція портретного живопису ХVІІ-ХVІІІ ст. до 300-ліття Львівської пивоварні

Як дозріває плід у природі, вбираючи в себе палкі сонячні промені та рясні дощі, так дозріває людина – на своєму життєвому шляху зазнаючи жагучих переживань та очищаючих прозрінь. Дозрілий плід –  дарує радість і сатисфакцію.  Зріла людина – виразна в своїх діяннях особистість, цілеспрямована та глибока в своїх одкровеннях. 

Галерея пропонує для огляду ретельно підібрані зразки портретного живопису  XVII-XVIII ст. Це твори чеського, італійського, французького, голландського та українського малярства XVII – XVIII  ст.

Всі твори об’єднані єдиною темою – Зрілість. Тому були обрані глибокі, вражаючі, магнетичні портрети Зрілих Людей, на яких затримується час у моменті глибоких рефлексій перед обличчям прожитого Життя.

Багато полотен вперше «побачать світ»! Куратори відкрили їх для себе та відібрали для презентації на виставці у фондосховищах європейського  мистецтва ЛНГМ, у серці  львівської колекції.

Досягнення традицій львівського пивоваріння будуть відображені раритетними експонатами наданими Музеєм пива.   Куратори хочуть вступити з глядачем в діалог – роздуми про Зрілість у житті кожної особистості, організації, чи певної традиції.