Всього у пленері взяло участь близько ста художників – студенти, аспіранти та випускники Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, ЛДКДІУМ ім. І. Труша, Львівського вищого професійного художнього училища та ін. художніх навчальних закладів. Цільова аудиторія заходу – молоді художників віком від 15 до 30 років.

На виставці буде представлено понад 70 живописних полотен пейзажного жанру, різноманітних за технікою та стилістикою виконання, сюжетами та форматами, які художники обирали самостійно.

У процесі проведення пленеру відбувалося теоретичне осмислення ключових питань сучасного мистецького процесу, визначалося стилістичне та технологічне різноманіття в живописному арсеналі львівської молоді, а також висвітлювалися головні вподобання львівської публіки, широкого кола глядачів щодо форми, стилістики та творчої манери сучасного пейзажного живопису. Результати дослідження буде викладено в каталозі Першої вистаки пленеру «Lviv Seasons», який буде представлено на відкритті виставки.

Куратор проекту – Іван Білан – кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри Історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Організаційний комітет: Соломія Якимів – дизайнер, керівник ГО «МО «Текстура»»; Іванна Назарійчук – дизайнер-модельєр, секретар ГО «Молодь за зміни»; Кирило Білан – дизайнер, мистецтвознавець, Вікторія Гранкіна – голова Студентської ради Львівської національної академії мистецтв.