цікаво що за проект … О, повіртне нам є про що розказати. Ви взагалі знали, що колись у Львові було поширеневиноградарство? Так саме воно, але в силу культурних та історичних змін теперішні львів’яни забули про це.

Проте керівництво парку «Знесіння» хоче відновити давно забуті традиції, плюс до того додати ще й традиції 21 століття. А мова йде про урбаністичне садівництво: приходите собі, садите городину і вирощуєте її, а осінню збираєте врожай.

Так от щоб зовсім коротко, то метою проекту є підготувати місце для розвитку виноградарства та створення міського саду (повірте має бути класно).

Але для цього всього нам потрібна Ваша допомога. І як не дивно нам не треба коштів від Вас. Перша акція в рамках проекту відбудеться 10 жовтня «Cleaning Party».

Програма:

10:00 - 10:15 – зустрічаємось біля будинку за адресою вул. Довбуша 24 (15 хв будемо чекати на всіх), прохання не запізнюватись.
10:15 - 10:30 – Ранкова прогулянка  (йдемо в парк на територію, котру будемо прибирати)

10:30 - 10:45 - Signe Kangur та Lea Frisch розкажуть про проект «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden»(дівчата розмовляють англійською, проте не переживайте буде синхронний переклад)

10:45 - 11:00 – Поділ волонтерів на групи та експрес курс по роботі з прибирання парку

13:00 - 13:30 – перерва, п’ємо чай та їмо печенька

13:30 - 15:00 – продовжуємо роботу (hard work)

15:00 - 17:00 – ватра, музика та спілкування

Не забудьте, будь ласка, прийти взяти зі собою дружину/чоловіка, дитину (якщо не маєте, то позичте у сусідів), друзів (і тут кількість має значення), теплий одяг (має бути не так тепло), чай, плеченько та смаколики.

Не пропустіть нагоду долучитись до стоврення нового просторору

Фейсбук сторінка проекту – «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden»

Організатори: Громадська організація «За ЕКОрозвиток» , Регіональний ландшафтний парк «Знесіння».