Цікаво, чому художниця обрала саме таку веселу назву, і якої концепції дотримувалася?

 Сама мисткиня жартівливо стверджує: «“Баба-жаба” – це такий персонаж, який живе на папері, у моніторі, його можна зловити і почути, ним можна надихнутись і навіть одягнути чи переслати в іншу країну. Насправді, образ “баби-жаби” з’явився не випадково – це моя рідна бабуся, яка щасливо проживає у своїй прекрасній хатині в селі Тамановичі. На перший погляд – просто жінка. Але от уже понад 20 років, спостерігаючи за нею, я не перестаю дізнаватися щось нове. Фрази, афоризми, пісні, казки, історії, спогади, рецепти, роздуми, чутки, смішинки, мрії, все це я стараюсь “ловити” і певним чином перевтілювати у своєму баченні».

Влітку цього року відбувся перший етап виставки в межах фестивалю сучасного мистецтва «Urban Exploration Lviv Fest 2015» на Львівській фабриці повидла, де були представлені колажі з улюбленими фразами бабусі художниці, а також її в’язані вироби. Це був лише початок проекту!

Другий етап, який презентується у галереї просто неба «Щось цікаве», значно масштабніший, з новим концептуальним підходом. Власне ця виставка поділятиметься на три складові, які готувалися у різні етапи 

– коротка історія життя людей із села Тамановичі, яку розповідає ніхто інший як корова Баська;

 – наступна частина – акварельні роботи. Образи бабусь з різними характерами і типажами;

 – остання – графічні ілюстрації з  текстами пісень і спогадів баби, переплетені з думками мисткині: «Такий собі колаж різних років».

Всі вони об’єднані в одній «хаті», себто експозиції «Баба-жаба», яка буде жити далі, творити щось нове і нас надихати.

Приходьте й собі дізнатися щось цікаве від баби, пофантазувати, а, можливо, і продовжити цю історію…

У майбутньому художниця планує розвивати концепцію виставки й представляти її ще в більш цікавіших ракурсах.