Групі Brutto виповнився 1 рік. У дату свого офіційного дня народження, 1 вересня, група представила заголовний сингл альбому «Рідний край» і кліп на пісню, а також анонсувала вихід однойменного альбому і тур на його підтримку.
Прем'єра білорусько-українського колективу під керівництвом Сергія Міхалка відбулася рівно рік тому. Прості посили групи знайшли потужну підтримку в суспільстві.
За цей рік слова «Brutto» і «круто» стали синонімами. Творчістю бенду перейнялася вільна молодь, в руках якої майбутнє - прихильники дій, активного дозвілля, подорожей, спорту, турботи про своє тіло і тренування розуму. Група відрізняється яскраво вираженою громадянською позицією, відстоює право Білорусі та братніх країн на свободу і самовизначення.
«Щоб нести прапор опору, герой зобов'язаний бути міцним і сміливим. Справжній лідер нового протесту - тверезий, сильний, агресивний! Міхалок - прекрасний у своїй моці! »

По суті, Brutto - це бойзбенд, мускулінна, з гострими текстами і революційним духом.
Успіхи Brutto: всього за рік - більше 50 сольних концертів, команда стала хедлайнером найбільших фестивалів України (Z-Games, Фестиваль ZАХІД, Файне Місто, Бандерштат, Схід-Рок, Respublica і т.д.), виступила в Польщі, Литві, Латвії , вже визначені дати туру по 7 містам США. Аншлаги в залах і публіка, яка знає напам'ять і підспівують пісні російською, білоруською та англійською мовами - найкраще підтвердження - українці приймають і розділяють життєву філософію Brutto.
У вересні 2015 відбудеться вихід другого альбому - «Рідний край».
"Далі корчити з себе Агнію Барто і писати нарочито примітивні тексти я не буду. Я повернуся до тієї поезії, яка мені близька. Я повернуся до якихось метафор, і це буде схоже на" Залізний "або" Воїнів світла ". Це мені як автору хочеться.
 
Я написав альбом, який покаже: еволюція з гіперривкамі - реальна ».
Brutto відправляються в однойменний тур на підтримку альбому. Масштабні концерти відгримлять у Львові, Дніпропетровську, Харкові, Києві ... Великі майданчики, невгамовна енергія, абсолютно нові пісні і карколомні речівки. Лайв бенду - це завжди зашкалювали емоції!
Буде ще потужнішим і ще крутіше! Буде Brutto!