Найбільший фестиваль документального кіно в Україні Docudays UA спільно з Львівським кіноцентром запрошують на серію показів найкращих стрічок фестивалю останніх років, присвячених темі міста і співіснування.
Програма була створена для показів у затишній кав'ярні «У сусідів» на площі Святого Теодора у Львові, яка, на жаль, була змушена зачинитися через тиск контролюючих органів. Тож запрошуємо долучитися до розмови про життя в міському просторі та добросусідство в стінах нової локації. 

Ми живемо у все більш урбанізованому світі. Для багатьох саме міський простір визначає досвіди, стосунки та взаємодії. Але чи дійсно життя в місті означає ізольованість та індивідуалізм? Чи можливе в місті відчуття спільності та спільноти? Як зберегти особистий простір і одночасно взаємодіяти з людьми, які живуть поряд? Щоб допомогти знайти відповіді на ці непрості питання програма «Docudays UA на районі» пропонує добірку яскравих та незабутніх документальних стрічок. Усі фільми демонструють реальні замальовки з міського життя в найрізноманітніших куточках світу – від Києва до Вільнюса та навіть Аргентини. Ці історії показують, що попри труднощі та виклики, які ставить перед нами урбанізація, завжди є місце для людяності, взаємопідтримки та діалогу. Добросусідство – це навичка, потрібна нам для співіснування з іншими у будинку й країні, на континенті й планеті.