Особливістю цьогорічного ярмарку стане акцент на екстримі та нових видах спорту. Захід організовує кампанія «Здорове місто» за підтримки Управління молоді, сім’ї та спорту.

«Ярмарок спорту» - єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків –тренажерні зал та фітнес центри, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва-айкідо, кудо (вперше на ярмарку), карате, дзюдо, ігрові види спорту-фризбі, флорбол, баскетбол, силові види-армреслінг та ліга культуризму, танці-бальні, спортивні, сучасні, зимові види-хокей, водні види-плавання, екстремальні та молодіжні види-скелелазіння, велотрек, оздоровчі програми-йога, пілатес, корекція постави.

Протягом трьох днів палац спорту «Динамо» стає справжньою ареною знайомств. На ярмарку працює 2 майданчики: один внутрішній та один зовнішній. Внутрішній майданчик поділяється на 2 частини: перша-для татамі, де в палатках представлені всі бойові види спорту, друга-для танців та фітнесу. Зовнішній майданчик простягається від «Динамо» до парку Культури, та представляє екстремальні види спорту. Протягом дня, з 10:00-16:00 год. на майданчиках відбуваються відкриті майстер-класи та показові виступи. Глядач може не тільки дізнатись детальну інформацію про даний вид спорту, а й взяти участь у майстер-класі з тренером.

За три дні фестиваль відвідають близько 15 тисяч глядачів. Вже традиційно, себе покажуть величезна кількість спортивних секцій, а також зірок: серед яких Олена Овчиннікова, Ігор Худоб’як, Вадим Лященко, Олександр Алієв та Максим Шацьких.Після «Ярмарку спорту» приріст на секціях зазвичай становить 20%. 

Участь у попередніх ярмарках приймали такі зірки, як: Франциско Гомес –британський хореограф, визнаний майстер танцполу і один з наймодніших представників танцювальної індустрії нового покоління, Овчиннікова Олена-  українська спортсменка, професійний кікбоксер, спеціаліст зі змішаних бойових мистецтв. Чемпіонка Європи зі змішаних бойових мистецтв у найлегшій ваговій категорії за версією ISKA, Василь Вірастюк- український ломус, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу». Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках та інші.

Цьогоріч «Ярмарок спорту» відбувається вже вшосте. Від попередніх він відрізняється тим, що чимала плеяда спортивних організацій зможе вперше представити себе. На відвідувачів очікують 4 новинки, яких не було на попередніх ярмарках: виступи Львівської обласної федерації «Кудо» (єдиноборства), кінний спорт ДЮСШ «Буревісник», школи для людей з фізичними вадами «Інваспорт».Зокрема, це стосується спортсменів з особливими потребами, які є багаторазовими призерами олімпійських ігор та з екстремальних видів спорту, таких як- велобайк, скелелазіння та інші…