Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом засновника оркестру, австрійського диригента та композитора Маттіаса Георга Кендлінгера.

 

У програмі:

Петро Ілліч Чайковський (1840-1893).

Концерт для фортепіано з оркестром №1, сі-бемоль мінор, Oп. 23 

Петро Ілліч Чайковський (1840-1893)

Симфонія № 6 «Патетична», сі мінор, Oп. 74.

 

Чайковський описав свої власні твори, як «музичну сповідь [...], яка передається в тонах», для того, щоб «доторкнутися до людського серця і передавати емоції від душі до душі». Антонін Дворжак писав про Чайковського: «Його музика проникає так глибоко в душу, що забути її неможливо».

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker засновано у Львові в 2002 році австрійським диригентом та композитором Маттіасом Георгом Кендлінгером. Сьогодні за відмінну музичну якість і незвичну харизму нас цінують в 20 країнах Європи. K&K Philharmoniker за сезон виконує майже 100 концертів у кращих залах Європи, таких як Herkulessaal Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, Wiener Musikverein. За час від заснування K&K Philharmoniker записав 25 Live-CD та 5 концертних DVD диски.

Піаніст - Philipp Scheucher (Австрія) виступав з Angelika Kirchschlager, на телеканалі ORF та у Wiener Musikverein, він був удостоєний першої премії на "International Music Competition Köln" (2014) та "Aarhus International Piano Competition" ( 2015), в даний час третій сезон співпрацює з симфонічним оркестром K&K Philharmoniker.

Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.