Театр тіней «Fireflies» заснований 2010 року у Чернігові. Відтак за п’ять років своєї творчої діяльності у скарбничці колективу – участь у багатьох проектах і чималі досягнення. Зокрема, в Україні «Fireflies» став півфіналістом шоу «Україна має талант!». А за кордоном українському Театру тіней аплодували на проектах «Das Supertalent» у Німеччині і «Mam Talent!» у Польщі. Саме «Fireflies» вперше представили в рамках цих проектів жанр театру тіней, і на польському «Mam Talent!» українці посіли четверте місце.

Зараз команда «Fireflies» активно гастролює і Україною, і за кордоном. На батьківщині Театр тіней був учасником церемоній відкриття і закриття Одеського міжнародного кінофестивалю, Церемонії нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2012», Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest 2012», Фестивалю «Qatar Spring Festival 2013»… Нещодавно колектив «Fireflies» став переможцем конкурсу соціальної реклами, який ініціював Фонд «АНТИСНІД» Олени Пінчук у рамках Міжнародного фестивалю актуальною анімації та медіа-мистецтва «LINOLEUM 2014».

У таємничому світі тіней та образів, які творяться за допомогою людських тіл просто на очах у глядачів, - безмежне поле для фантазії і асоціацій. Фантасмагорійний світ під назвою «Shadow space» - унікальне шоу, яке стирає межі між реальним і нереальним та наповнює простір магією.