«Erisioni» – найстаріший колектив Грузії, по праву іменований «музеєм фольклору», цього року святкує 130-ий ювілей. До цієї дати колектив представить унікальне за масштабом та оформленням шоу.

За минулі роки до складу ансамблю входили видатні танцюристи і хореографи: Давид і Анзор Кавсадзе, Григол Чхиквадзе, Шалва Мшвелідзе, Джано Багратіоні, Григол Кокеладзе, Давид Джаврішвілі, Гамлет Гонашвілі і багато інших. Сьогодні ансамблем керує народний артист Грузії Джемал Чкуаселі. У 1999 році французький продюсер Паскаль Джордан і американець Джим Лоу зацікавилися творчістю грузинського колективу і вклали кошти у створення унікального шоу, який не поступається західним аналогам.

З цього моменту концерти «Erisioni» стали ще більш видовищним, завоювавши любов і визнання глядачів у різних країнах! Романтичний Париж, вишукана Женева, хаотичний Нью-Йорк, богемний Лос-Анджелес, жаркий Мадрид, вітряний Чикаго, ультрасучасний Сінгапур, піднебесний Пекін були зачаровані магією грузинського колективу. У 120 країнах земної кулі головний скарб Грузії не випадково викликало грім овацій.

Грузинські співаки і танцюристи виправдовують довіру публіки сповна – чи жарт, їхні концерти тривають не менше двох годин, і за цей час артисти демонструють зразки фольклору усіх регіонів Грузії, змінюючи костюми і перебудовуючись на різні «регістри» темпераменту народів, що населяють Грузію.

Грузинські танці відображають грузинську життя. Деякі з них підкреслюють хоробрість і мужність, інші – витонченість і елегантність. У танці відтворюються картини з реального життя Грузії: зустріч закоханих у засніженого підніжжя Кавказьких гір, святкування весілля, історія падіння фортеці і навчання юнаків битві на шаблях.

Тут присутні і поєдинки, і імітація верхової їзди, і запаморочливі піруети і фуєте танцюристів з приземленням на коліна. У виконанні танців, пісень, грі на національних музичних інструментах, артисти демонструють найвищий професіоналізм і блискучу майстерність. Висота їх стрибків, синхронне і, в той же час різноманітне виконання рухів, справляють незабутнє враження.