Відома грузинська співачка Ніно Катамадзе представить у Львові сольнe програму «Разом». Також на сцені буде група «Insight», яка незмінно акомпанує Ніно з 2003 року.

Життєпис:

З 1990 року виступає на сцені вокалісткою у рамках різних музичних проектів. У 1999 році почала співпрацю із грузинським гуртом «Insight», яка триває й досі.

Найсвіжішим альбомом співачки є «Blue» (2008) — продовження «кольорової» теми альбомів «Black» і «White», записаний разом з групою «Insight» та київським оркестром «Collegium Musicum» під керівництвом грузинського композитора Звіада Болквадзе.

Концертний тур на підтримку нового альбому восени 2008 року відбувався у супроводі «Insight» і Державного камерного ансамблю «Київські солісти» (Україна) під керівництвом московського диригента Ігоря Розумовського. Співачка відвідала найбільші міста України і Росії та Ніццу (Франція). З 2014 року перебуває в складі журі українського вокального талант-шоу «Х-фактор». Була наставницею категорії «Хлопці», і її підопічний Дмитро Бабак став переможцем.