Борис Гребенщиков зіграє з ірландськими музикантами

Концерти Бориса Гребенщикова та музикантів, що зібралися навколо «посла рок-н-ролла в неритмічній державі”, завжди можна було розділити на дві умовні категорїї: великі “електричні” та камерні, клубні, домашні – акустичні. Саме в атмосфері домашнього концерту і відбудеться наступний виступ БГ.

Гребенщиков зіграє не в складі “Аквариума”: цього разу з ним будть грати виключно ірландські музиканти. Разом з легендарним флейтистом Брайаном Фіннеганом, що сопроводжує БГ майже постійно протягом останніх семи років, приїдуть ще два героя сучасної кельтської музики: бороніст Джон Джо Келлі, та кращий акордеоніст Ірландії Алан Келлі.

Програма концерту тримається в найсуворішому секреті. Тим не менш, можна припустити, що в такому аранжуванні і нові пісні Гребенщикова і старі прозвучать особливо. Але ні в якому разі неприродно - ірландська, кельтська музика, завжди була одним з тих основних джерел, якими харчувалася музика БГ протягом останніх сорока років.

Гребенщиков згадує, що "колись, у міфічній юності, друзі-студенти привезли мені нереально довгограючу касету, де було записано кілька годин радіомовлення якоїсь станції, передавали британську народну музику. Як я цінував цей скарб! Я затер її до дірок. Кожне прослуховування випускало мою душу на прогулянку в міфічний і, одночасно, реальніше реального світ. Це було як вода з чарівного джерела, що давала мені нові непомірні сили".

Ірландський гурт БГ встиг зіграти всього кілька концертів: два в Дубліні, один в Ізраїлі і ще кілька в Росії. За свідченням перших очевидців, після концерту виникає відчуття, що спочатку Акваріум і був створений для того, щоб грати в пабах.

Приходьте відчути це.

Квитки:

в касі клубу Picasso (032) 275-32-72

- в касах міста.