Показ фільму та дискусія з режисерами.

Німеччина, 2015, 65 хв
Режисери: Ольга Петрова, Лутц Янке


В травні 2014 Ольга і Лутц об’їхали на громадському транспорті 7 міст України. Як підсумок їх вражень і зустрічей постав фільм "Road Movie Ukraine" – погляд а країну, яка переживає один з найбільш складних періодів своєї історії. Погляд, за констатацією самих авторів, скорше не політичний, а поетичний. Незаангажований погляд німецького режисера дозволяє українцям побачити себе з іншої перспективи. Побачити, що всіх нас, таких різних, об’єднує любов до своєї великої і малої Батьківщини.

Мета фільму – показати європейцям Україну такою, якою вона була в травні 2014-го: виснаженою, але й водночас натхненною Майданом. Сповненою очікувань і упереджень. Цей фільм не є спробою авторів визначити, за ким правда, вони просто фіксували момент емоцій та переживання людей, яких зустрічали на своєму шляху.


Автори сподіваються, що молодь, переглянувши цей фільм, має нагоду черговий раз переконатися, що все в її руках. А люди старшого віку, обтяжені радянським досвідом, можливо, відчують довіру і симпатію до цієї загадкової нової генерації. Це – шлях сподівань, що ми зможемо трошки краще зрозуміти один одного, бо мета і бажання у нас спільні.

Фільм отримав схвальні відгуки на показах в Німеччині, і зараз автори поставили собі за мету
показати "Road Movie Ukraine" в Україні – людям, яким сьогодні дуже потрібна духовна підтримка.