Ніч кращих болівудських фільмів останніх років. 
Повне занурення в Індію!
Фільми вечора: 

Піку / Piku

Піку Банерджі - незалежна і самодостатня дівчина, що живе в Делі разом зі своїм 70-річним батьком Башкором, який зациклений на своєму здоров'ї. Піку любить батька і, піклується про нього, але часом її дуже дратують його дивацтва. Рана - власник служби таксі, послугами якої користується Піку. Він не має нічого спільного з сім'єю Банерджі, але заплутується в їхніх проблемах, коли вони всі разом вирушають до Калькутти.

Холодне Серце / Jigarthanda
Картік - режисер-початківець. Йому випав шанс зняти перший повнометражний фільм. У нього є сценарій, але продюсер хоче тільки жорсткий гангстерський фільм ... Картік погоджується, але вирішує для себе, що це буде фільм про реальний гангстера, заснований на реальних подіях. Пошуки прототипу для такого персонажа приводять його в Мадурай, де заправляє темними справами і наводить на всіх страх ватажок місцевої банди Сету.

Шамитабх / Shamitabh
Історія про двох людей, кожен з яких володіє певним талантом, і коли вони стають єдиним цілим, вони стають сенсацією в Боллівуді. Але на шляху виявляється їх ego ..

Фільми йтимуть мовою оригіналу (хінді) з українськими субтитрами.