Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» - найпрестижніший фестиваль реклами у світі. Холдинг емоцій Fest Lokal, найекстравагантніший фестиваль сучасного мистецтва на західній Україні Urban Exploration Lviv та офіційне представництво Каннських Левів в Україні - ReklaMaster запрошують насолодитись найкращими прикладами творчості та креативу.

У програмі - серія унікальних показів найкращих зразків реклами з усього світу за останні роки. Концепція атракцій побудована за усіма канонами кінематографічної драматургії - зі своїм прологом, кульмінацією й фіналом. Організатори обіцяють, що кожен показ буде неповторним і подарує глядачам багату палітру емоцій, проте відчути повноту вражень можливо буде лише відвідавши усі.

Стартуватимуть дні креативності з показу під відкритим небом на подвір`ї ресторану “Пструг, хліб та вино”. Перегляд буде безкоштовним і слугуватиме введенням у атмосферу Каннських левів. Продовжити перегляди можно буде у четвер та п`ятницю в пивному театрі “Правда” та вишуканому “Італійському дворику”. Самою насиченою обіцяє бути субота - окрім показу останньої частини добірки роликів фіналістів та переможців “Оскару” в світі реклами на гостей очікує лекція від представника Каннських Левів в Україні та керівника порталу про бізнес, інновації та рекламу - Reklamaster.com - Костянтина Кузнєцова (м. Київ). Лекція має назву “Еволюція соціального середовища. Шлях від інновацій в рекламі до технологій в суспільстві” і відбудеться у неформальній атмосфері ресторації ”Правда”. Фіналом “Каннських левів” у Львові стане перегляд найкращих роликів про алкоголь з дегустацією крафтового пива та можливістю поспілкуватись з організаторами, дізнатись про можливості участі у Левах та супутніх акціях.

Відвідати покази буде цікаво як професіоналам рекламного бізнесу, маркетологам, піарщикам, дизайнерам так і усім хто просто цікавиться креативом та сучасним мистецтвом. Реклама має особливість - нікого не лишати байдужим.

Придбати квитки можна за адресою Площа Ринок 10 - інфо-центр Just Lviv It!

Цікава інформація про фестиваль, програма https://www.facebook.com/events/1645451312335488/

 Для отримання акредиції на прес-конференцію з представниками Каннських левів в Україні та керівництвом Локаль/Фест звертатись до Анаід Агаджанова [email protected]