Дискусійна платформа.

«Місія культури в часи криз» – загальна тема ІІІ Конгресу культури Східного партнерства, що відбудеться у Львові, і залучить до актуальних обговорень понад 500 людей культури з більш як 20 країн світу. П’ять тематичних напрямків будуть розгортати свої обговорення з тим, щоб наприкінці учасники Конгресу могли запропонувати конкретні рішення галузевих проблем, рекомендації до представників влади та звернення до колег. Під час ІІІ ККСП увесь Львів стане відкритим та різножанровим мистецьким майданчиком – окрім дискусійної частини, вагоме місце у програмі Конгресу займають мистецькі акції та вільна комунікація учасників і відвідувачів.

Протягом трьох днів робота ІІІ ККСП буде відбуватися паралельно у п’яти панелях: учасники можуть обрати собі найцікавішу тему або ж рухатися між панелями залежно від їхніх зацікавлень. Усі панельні дискусії відбуватимуться у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Перед Університетом буде обладнано інтелектуальну кав’ярню – майданчик для неформального спілкування, де на великому екрані усі зацікавлені зможуть спостерігати за дискусіями у режимі онлайн.

Також у рамках ІІІ Конгресу культури Східного партнерства будуть зібрані презентації творчих середовищ українських міст, мистецькі проекти зі Львова, відбудуться майстер-класи з арт-критики, аматорського кіно, культурної журналістики, та ін. Всього протягом трьох днів Конгресу у Львові заплановано близько сотні інтелектуально-мистецьких акцій.

Щоби взяти участь у ІІІ Конгресі культури Східного партнерства як делегат та приєднатися до обговорень у тематичних панелях, зареєструйтеся на сайті