За участю автора сценарію Станіслава Цалика.

Документальний кінофільм, історико-документальна притча «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» режисера Олега Чорного за сценарієм Станіслава Цалика, знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм розповідає про село Бучак, яке починаючи з 1950-х років, завдяки режисеру Сергію Параджанову, стало своєрідним Голлівудом над Дніпром. Адже, село та його околиці слугували знімальним майданчиком для багатьох класичних кінострічок — «Українська рапсодія» (Сергія Параджанова), «Вечір на Івана Купала» (Юрія Іллєнка), «Сон» (Володимира Денисенка), «Бумбараш» (Миколи Рашеєва та Аркадія Народицького), «Іванове дитинство» (Андрія Тарковського), «Поема про море» (Юлії Солнцевої) тощо. За задумом творців фільму історія Бучака — аналог того, що довелося пережити Україні за останні півстоліття.

Станіслав Цалик - український письменник, есеїст, краєзнавець, історик. Член Національної спілки кінематографістів України (сценарист) з 1997 р. Член Асоціації європейських журналістів з 2013 р. Автор книжок і понад 1000 статей, присвячених маловідомим сторінкам історії Києва та України, життю видатних постатей минулого.

Тривалість показу: 1 год 20 хв

Показ проходитиме просто неба, тому прохання до глядачів приносити із собою туристичні килимки або інші речі для зручного перегляду.

Додаткова інформація за тел. 093 6240486