Форум видавців і Vetreny mlyny презентують. Місяць авторських читань – найбільший транскордонний літературний фестиваль Центральної Європи.

Щодня протягом липня паралельно у п’яти містах Європи – Брно (Чехія), Остраві (Чехія), Кошице (Словаччина), Вроцлаві (Польща) і Львові відбуватимуться виступи відомих письменників з чотирьох країн-учасниць проекту. 

Програма:

4.07 19:00 Криніцкий Ришард

4.07 20:30 Забужко Оксана

5.07 19:00 Крайняк Марош

5.07 20:30 Михед Олександр

6.07 19:00 Варґа Кшиштоф

6.07 20:30 Сливинський Остап

7.07 19:00 Айваз Міхал

7.07 20:30 Коробчук Павло

8.07 19:00 Смолєнскі Павел

8.07 20:30 Клименко Олександр

9.07 19:00 Ющак Петер

9.07 20:30 Кононеко Євгенія

10.07 19:00 Жак Ян-Давід

10.07 20:30 Бондар Андрій

11.07 19:00 Барґельска Юстина

11.07 20:30 Андрухович Софія

12.07 19:00 Спрінґер Філіпп

12.07 20:30 Петро Мідянка

13.07 19:00 Шабловський Вітольд

13.07 20:30 Жадан Сергій

14.07 19:00 Малієвський Ігор

14.07 20:30 Винничук Юрій

15.07 19:00 Шидон Кароль

15.07 20:30 Андрухович Юрій

16.07 19:00 Коцарев Олег

16.07 20:30 Рудіш Ярослав і Kafka-band (концерт відбудеться у 

Театрі ім. Л Курбаса (вул. Л.Курбаса, 3))

17.07 19:00 Ранков Павол

17.07 20:30 Кіяновська Маріанна

18.07 19:00 Янчек Владо

18.07 20:30 Дереш Любко

19.07 19:00 Денемаркова Радка

19.07 20:30 Прохасько Тарас

20.07 19:00 Турнова Ева

20.07 20:30 Сняданко Наталка

21.07 19:00 Денель Яцек

21.07 20:30 Бойченко Олександр

22.07 19:00 Гаїчек Юрі

22.07 20:30 Дністровий Анатолій

23.07 19:00 Тучкова Катерина

23.07 20:30 Петросаняк Галина

24.07 19:00 Баві-Пейн Аґда

24.07 20:30 Денисенко Лариса

25.07 19:00 Лозінський Миколай 

25.07 20:30 Чапай Артем

26.07 19:00 Боучкова Тереза

26.07 20:30 Гримич Марина

27.07 19:00 Щєрек Жимовіт

27.07 20:30 Рафєєнко Володимир

28.07 19:00 Ґібова Іванна

28.07 20:30 Ворожбит Наталя

29.07 19:00 Станчік Петр

29.07 20:30 Белей Лесь

30.07 19:00 Пастрічак Даніедь

30.07 20:30 Гаврилів Тимофій

31.07 19:00 Мотил Іван

31.07 20:30 Ірванець Олександр

1.08 19:00 Домбровський Тадеуш

1.08 20:30 Кокотюха Андрій

2.08 19:00 Пупала Ріхард

2.08 20:30 Крук Галина

3.08 19:00 Шимек Владо

3.08 20:30 Семенчук Григорій.