Всього в експозиції представлено понад 20 картин, а також елементи стріт-арту позначених суголоссям думок та різноплановістю художнього виконання.

Тандем Олени та Євгена досить гармонійно сприймається поціновувачами мистецтва, і саме тому художники експонують свої картини разом. Подібні проекти відбувалися і раніше. Так, у липні 2014 р. на Арт-Пікніку Слави Фролової (ВДНГ, м. Київ) глядачі побачили виставку «Енергія. Сила. Метр», а у січні 2015 р. проводилася виставка спільно з творами Марії Приймаченко "Українська мова" (м. Київ).

Описуючи свою концепцію експозиції митці відзначають, що два художники, два різні світи зустрілись, щоб об’єднатись та пройти одну дорогу на двох. Спокійний монохром та кольорова стихія: в творчості все так само, як і в особистому житті. Не існує правил, обмежень та заборон. Поєднуються протилежності, кольори та емоції, щоб створити свій неповторний світ - без гламурного пафосу, пояснень та складних концепцій. Лише щирі почуття та вірність своїй справі.  

Живе - це твоє кольорове, що постійно виринає назовні, що вистрілює емоціями, біжить, галасує... але інколи "за живе" здатний взяти абсолютний спокій, що не потребує фарб. Доповнюючи одне одного, два світи вплітаються в наше багатогранне життя, наповнюючи його різними змістами.

Запрошуємо на перегляд! Спробуйте віднайти гармонію в собі й зрозуміти  гармонію поєднання барв і монохрому.