Мета фестивалю полягає у тому, щоб популяризувати здоровий спосіб життя і заохотити молодь до занять активними, сучасними видами спорту.

Цього року фестиваль охопить три локації. На площі Ринок буде встановлено 8 спортивних майданчиків, один з яких — зі справжньою баскетбольною стійкою NBA, де і відбудеться відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги 3x3. Поруч пройде турнір зі слем-данку та неймовірне шоу діджеїв.

У рамках підготовки до фестивалю Yarych Street Fest відбудеться масове інтенсивне тренування спільно зі спортивним клубом DODGI. На учасників чекає функціональне тренування, що складатиметься зі звичних, але інтенсивних вправ (біг, стрибки, підйом сходами, присідання тощо), які допоможуть не лише розвинути силу і витривалість, але й вдосконалити гнучкість та грацію.

Тренування розпочнеться о 12:00 на площі Ринок. Участь у ньому безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації за тел. (063) 309-07-11, (063) 727-03-17, (098) 847-73-80 або за посиланням https://vk.com/fitness_na_rynku.