Поки ми готуємось їхати в Францію Франція приїхала до нас! З 12 червня ми Вам покауємо цікавий проект французького фешн-фотографа, а тепер і художника Алана Родьє «Balloon People».

Директор київської галереї "Dymchuk Gallery" Катерина Філюк говорить, що даний проект був найбільш відвідуваний в їхній галереї за весь період діяльності, а це з 2008 року.

На виставці автор представить 15 нових робіт із серії «Balloon People». Родьє, який на початку дев’яностих починав як успішний фешн-фотограф, вибудовує бездоганні образи людей із повітряних кульок, спираючись у своїх пошуках на історію мистецтва («Лежача оголена з кульок»), на образи популярної культури («Арні» - Арнольд Шварценеггер) та застосовуючи власні портретні фотографії («Анастасія, що перетворюється на людину з кульок»).

Ідея створення фігур з повітряних кульок, за словами художника, спала на думку абсолютно випадково, однак, через деякий час повністю захопила його уяву та спонукала до все нових і нових експериментів, які згодом оформилися в серію робіт.

На Вас чекає 20 днів емоцій, посмішок та багато "кульок"!