Над своєю новою програмою «Love Story» оркестр «Lords of the Sound» під керівництвом Віталія Саражинського працював понад півроку. Відтак у лютому-березні колектив дасть концерти у близько двадцяти містах України. Львів одним із перших почує романтичну «Love Story». Та ще й у такий день! «Оскільки львівські концерти «Lords of the Sound» відбуватимуться у сам День Валентина, то квитки активно замовляють не тільки львів’яни, а й меломани з інших міст України. І це не дивно. Такий музичний подарунок своїм другим половинкам у поєднанні з вікендом у місті Лева - що може бути романтичніше? - каже співорганізатор гастролей оркестру у Львові, генеральний директор компанії «Medallion Agency» Євген Кравчук. 

Романтичні композиції до програми «Love Story» «Лорди звуку» відбирали, опираючись на результати всесвітнього голосування «Top 100 Best Love Songs». Відтак у двогодинному концерті можна буде почути оригінальні симфо-рок-інтерпретації оркестром хітів з репертуару Деміса Руссоса, Горана Бреговіча, Адель, груп «Depeche Mode», «Scorpions», «ABBA».  Крім того, «Love Story» від «Lords of the Sound» - це романтичні хіти з кінофільмів «Титанік», «Мулен Руж», «Сутінки», «Запах жінки», «Ромео і Джульєтта».

Примітно, що до Львова оркестр «Lords of the Sound» приїде у своєму розширеному складі – на сцені буде близько півсотні музикантів, які при найменшому поруху палички диригентів, Віталія Саражинського та Віталія Фізера, стають одним цілим. Не обійдуться концерти оркестру і без його «фішок» - милих артистичних витівок диригентів, оригінального відеосупроводу і професійного вокалу талановитих учасників провідних вокальних шоу країни. 

Додаткова інформація – за тел. 067-960 31 01.