У Львівській Філармонії та Органному залі триватиме музичний проект, який поєднає феєрію "Йдемо до Вифлеєму" та концерт "Щедрий вечір з добрим джазом".

«Музика Різдва» представить різдвяні мелодії бароко, романтизму, класицизму з Іспанії, Франції, Італії, Англії, Австрії,  Німеччини та інших європейських країн поряд із джазовими обробками  українських і польських колядок та щедрівок.

У середу 11 та п’ятницю 13 січня в Органному залі львів’яни зможуть послухати концерти Різдвяної феєрії “ЙДЕМО ДО ВИФЛЕЄМУ”, у яких братимуть участь ансамбль “A cappella Leopolis” (мистецький керівник Роман Стельмащук), оркестр “Leopolis” (концертмейстер Адріан Боднар). Солісти: Божена Корчинська (сопілка), Андрій Наконечний (барокова труба, цинк), Настуня Сокрута (скрипка), Анна Іванюшенко (клавесин), Надія Величко (орган), Дмитро Олійник (ударні інструменти), Остап Сливинський (читець). Диригуватиме Людмила Капустіна.

Львівське Різдво наповниться музикою клавесина та органа. Виконуватимуться традиційні різдвяні мелодії Європи, як невідомих авторів, так і славетних композиторів – Георга Фрідріха Генделя, Франца Ксавера Моцарта, Франца Грубера та ін. Музична феєрія творитиметься у вигляді театралізованих дійств, використовуючи історичні костюми та давні інструменти.

 

У четвер 12 січня у Львівській Філармонії втретє відбудеться концерт «Щедрий вечір з добрим джазом», на якому гурт «ShockolaD» джазуватиме щедрівки із друзями: Дана  Винницька (Україна) і Karolina Beimcik (Польща) у проекті «Babooshki», а також Bria Blessing (США).

Склад гурту «ShockolaD»: Анастасія Литвинюк – фортепіано; Ігор  Гнидин – барабани; Іванка Червінська – вокал; Михайло Балог – саксофон; Андрій Кохан – бас-гітара. Після виступів на фестивалі «Jazz Bez» у різних проектах музиканти гурту «ShockolaD» зібралися з друзями, щоб створити у Львові різдвяне джазове свято. У програмі вечора авторські  джазові обробки колядок та щедрівок.

Довідки: (032) 297-56-12

Організатори: Мистецьке об’єднання “ДЗИҐА”, Інститут актуального мистецтва, Фестиваль Давньої Музики у Львові, Будинок органної та камерної музики

Партнери проекту: Мережа заправних комплексів “ОККО”, Компанія “Оптика Нова”