Львівська філармонія має честь прийняти турне «Vive La France!» та чудовий концерт за участю відомих французьких артистів, мсьє Джонатана Дассена (сина мсьє Джо Дассена), який співає хіти свого батька та свої пісні. Мадмуазель Патсі прикрасить наш концерт своїми оригинальними композиціями.

Ми покажемо французький стиль кабаре, в якому немає ніяких канканів та інших танців, бо кабаре — це насамперед пісня. У нас не буде безіменних танцівниць із «Мулен руж», ми представимо відомих іменитих артистів. 

Формат «Vive La France!» — кабаре, зараз забута українська традиція, бо довоєнна Україна була на половину в Європі, і цей жанр концертів був дуже популярний. Таким чином, «Vive La France!» відроджує наші традиції і в той же момент входить в європейський сучасний музичний формат. Живий звук прогом 1 год 40 хв. 

Значна частина прибутку, отриманого в цьому концерті, буде передана в український дитячий благодійний фонд Львівського регіону. Україна не здається й ми не здаємось. Добро й світлі наміри мають перемагати!