Міжнародний фестиваль «Китайський Новий рік в Україні» подарує чимало приємних сюрпризів відвідувачам, а також дасть можливість особисто познайомитися з однією з найдревніших культур.

«Цей проект характеризується унікальністю, грандіозністю та масштабністю. Ми обіцяємо здивувати відвідувачів: ви матимете надзвичайну можливість особисто доторкнутися до справжньої китайської традиції святкування Нового року, року Дракона, відчути атмосферу цього свята, прийняти участь у карнавальному параді-ході центральними вулицями Львова, новорічних конкурсах, споглядати феєричне лазерне шоу, почастуватися національною китайською їжею. До речі, спеціальні пельмені «цзяоцзи» є обов’язковою новорічною стравою на кожному святковому столі в Піднебесній. «Цзяоцзи» співзвучне зі словами «проводи старого і зустріч нового», - розповів керівник Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик.

Окрім святкової програми, буде показане лазерне шоу, а також центральними вулицями міста (вул. Коперника, 17 – просп. Свободи –вул. Беринди – пл. Ринок і назад) пройде урочистий парад-карнавал, який супроводжується різноманітними традиційними феєричними сюрпризами.