Сергій Міхалок - лідер гурту «Ляпис Трубецкой», яка припинила існування влітку 2014-го. 1 вересня відбулася презентація нової групи перевтіленого Міхалка - Brutto.

Це енергія, яка розриває та змітає на всоєму шляху все під ряд. Стати її очевидцем і співучасником можна буде більш ніж в 20 містах України в лютому і березні 2015-го.

Лідер групи, Сергій Міхалок:

«Мої пісні " Не Биць скотам "," Рабкор "," Броненосець "," Грай "," Воїни світла "- звучали на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців!

Тепер зі мною могутні хлопці з Brutto! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, - і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме!» 

Brutto - логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю "Ляпіса Трубецького" останніх років. Їх стиль - маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту - це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

У грудні в Києві відбувся дебютний концерт Brutto в Україні. Виступ зібрав повний зал, заслужило відмінні відгуки у ЗМІ і викликало великий інтерес фанатів по всій Україні. Такий же успіх очікується у всіх містах туру.

Купити квитки: http://www.concert.ua/eventpage/brutto-12-02