"Одна єдина Україна" - музичний вечір саме із таким гаслом запрезентує слухачам відомий український співак, Народний артист України - Іво Бобул.

Про цю творчу особистість знають в Україні і за її межами. Згадаємо хоча б найвідоміші його пісні - «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «Скрипалю», «Одна єдина» та багато інших.

На професійну естраду Іво Бобул вийшов 1979 в складі сімферопольського ВІА Валерія Громцева «Море» (до того він навчався в чернівецькому музучилищі) . За рік повернувся на рідну Буковину - в чернівецькій філармонії співав з ВІА «Черемош», потім перейшов у «Живу воду» (де замінив Лілію Сандулесу). В 1991 році Іво повернувся до Чернівців і почав співати в парі з Лілією Сандулесою: «Берег любові», «А липи цвітуть», «Пломінь мого серця».

В 1995-му Іво Бобулу присвоєне звання заслуженого артиста України, а на початку 1998 - народного артиста. До п'ятдесят-річчя співака лейбл Artur Records видав відразу три компакт-диски з відібраним доробком: «Емігрантка», «Тополина любов», «Небеса твоїх очей». 

Живий звук та святкова новорічна атмосфера будуть супроводжувати увесь музичний вечір. Отож не пропустіть нагоди відвідати концерт Іво Бобула у Львівській філармонії.