Друга частина проекту "Завтра", присвяченого Майдану - мистецька інсталяція та виставка фотожурналіста Віктора Гурняка, який у жовтні загинув в зоні АТО.

Фотовиставка Віктора Гурняка триватиме до кінця року, а інсталяція - лише 2 тижні.

Друга частина проекту - експозиція етнографічного матеріалу, зібраного у трьох містах України – Києві, Львові, Харкові - в перші дні громадських протестів – Євромайдану ще до сутичок на вул. Грушевського у Києві і містить задокументовані на полотні уявлення громадян про майбутній шлях розвитку України. Оптимістичні очікування, виражені на полотні передбачення того, якою ми хочемо бачити свою країну - завтра, доповнені бруком «сутичок» - вчора…

Кожне з полотен має свій розмір, форму і свою неповторну історію – зумовлену органічним середовищем міста. Думки, мрії, очікування, зібрані на полотнах, сьогодні вчергове служать нагадуванням: ТИ твориш своє майбутнє, свою країну!

У рамках проекту відкривається фотовиставка на тему Майдану журналіста Віктора Гурняка, який місяць тому загинув в зоні АТО.

Проект: Бєгункова Анна, Гайдейчук Роман, Марценюк Анна, Одайська Марина, Семків Володимир. 

Координатор: Польова Ірина.

Долучились до проекту: Баландюх Максим, Грицеляк Микола, Жданов Олексій, Ігнатьєва Марина, Пастущук Тарас, Попович Тарас, Старко Анастасія, Фидасюк Володимир, Шиманський Денис