Послідовника Ігоря Сахарова, який відомий у світі тим, що використовує оригінальну техніку алла пріма. Уроки проходять у межах світового АРТ-Туру по 11-и країнах світу, зокрема Німеччині, Франції, США, Японії.

Художник проводить уроки живопису від азів до досконалості. В основі майстер-класів лежить новий авторський принцип навчання живопису графіки та рисунку для учнів будь-якої підготовки та віку, майстер використовує індивідуальний підхід до кожного. Уроки націлені на розкриття творчого потенціалу у кожній людині. 
Ця техніка (алла пріма), яку використовують Макс Скоблинський та Ігор Сахаров, а також послідовники, є відомими тим, що дозволяє писати картину за один сеанс. Художник, що використовує цю техніку закінчує роботу над картиною до повного висихання фарби.
На майстер-класах немає загальної теми, кожен пише те, що хоче (пейзаж, портрет, натюрморт тощо) і в кінцевому результаті забирає полотно із готовою роботою.
На уроках Макса Скоблинського Ви оволодієте:
- різноманіттям технічних прийомів живопису олійними фарбами;
- ознайомитесь з основами рисунку;
- зможете за 3-4 години створити повноцінну картину та розвинути свій художній потенціал;
- за 2 дні люди, котрі ніколи не тримали у руках пензля зможуть створити власний шедевр і продовжувати вдосконалюватися у майбутньому. 

База з якою Ви будете працювати це:
- фоторепродукції картин відомих художників;
- фотографії;
- власна творчість.
Для роботи Вам буде надано весь необхідний реквізит, що включений у вартість майстер-класу (полотна, пензлі, фарби, мастихіни, що ретельно підібрані для ефективного навчання та результатів).
Наші майстер-класи спрямовані для тих, хто:
- цікавиться живописом, але не знає з чого розпочати;
- бажає навчитись бачити та насолоджуватись естетикою живопису;
- відчуває творчу кризу і прагне вийти з неї.
Скористайтесь унікальною можливістю відвідати майстер-клас у Львові.
Контактна інформація:
096-849-50-82