Цієї суботи молодята у рамках виставки «Сильно стильна наречена 2015» зможуть виграти святкування весілля на «Арені Львів».

В найбільшому ресторані міста на «Арені Львів» пройде шоу-рум для усіх, хто планує своє одруження у 2015 році, «Сильно стильна наречена 2015». Організатори заходу - компанія «Wedding Jам» спільно з івент-агенцією «Persona Grata» та «Арена Львів» презентують новий формат спілкування наречених з представниками весільного бізнесу.

Відвідавши шоу-рум, майбутні наречені дізнаються про весільні тенденції наступного сезону і знайдуть тих, хто зможе зробити їхнє свято ідеальним, а також матимуть можливість отримати ексклюзивні знижки на послуги від понад 50 партнерів заходу (https://www.facebook.com/pages/JAM-MAG/176346352476217). Молодятам, які прийдуть на виставку, також проведуть екскурсію стадіоном та покажуть зали «Арени Львів», призначенні для святкування весільних урочистостей.

Учасниками шоу-руму, що пройде у форматі закритої вечірки, стануть кращі представники весільного індустрії Львова та пари, які планують одружитися у 2015 році. Майбутні молодята зможуть придбати запрошення на подію безпосередньо у день заходу на вході в «Арену Львів», заповнивши анкету в організаторів.

Кульмінацією шоу-руму «Сильно стильна наречена 2015» стане розіграш головного призу акції «Весілля моєї мрії»: забезпечення весілля «під ключ» на «Арені Львів».

З питань участі у заході звертайтесь за телефоном: +38 (067) 370 25 77.