Цього суботнього вечора ніхто не буде нудитись, адже до Львова повертається найдрайвовіший гурт України! Запрошуємо всіх на концерт-презентацію платівки Dogma від найкращого одеського колективу Epolets!

Гурт утворився лише два роки тому, але вже встиг підкорити головні сцени наймаштабніших українських фестивалів (The Best City, Stare Misto, Файне Місто), потрапити в ротацію всеукраїнських радіостанцій і телеканалів та завоювати прихильність тисяч слухачів по всьому світу.

Альбом Dogma став підсумком тривалої роботи музикантів і на цей раз являє собою більш цілісний продукт з більш глибоким, багатошаровим, дещо брутальним та завжди качовим саундом та більш осмисленим та серйозним змістом текстів. У новій платівці Epolets заглиблюються у нові для них напрямки, проте зберігають свою фірмову мелодійність. Альбом є двомовним і поєднує пісні українською та англійською мовами. У ньому присутні блюз та самотність, збуджуючий госпел та секс, панк та позерство, тріп хоп та злоба, пронизливе танго та війна. 

Інформація та замовлення квитків:
(093) 0000-791
(097) 0000-791
(032) 253-05-35.

Замовлення столів за номером (032) 2 408 408.