Відкриття концертного сезону буде яскравим і різнобарвним. Романтичне спрямування концерту видно навіть неозброєним оком. У програмі прозвучить «Фантастична симфонія» Гектора Берліоза та Другий концерт для фортепіано із оркестром Сергія Рахманінова, що виконають Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під батутою Іллі Ступеля та молода, але вже добре відома піаністка із Ізраїлю Дорель Голан. Безумовно, що виконання цих двох грандіозних творів є дуже популярним у всьому світі, це свого роду подарунок слухачам - послухати музику, якою захоплюються усі європейські й світові концертні зали.

П'ятичастинна «Фантастична симфонія» французького композитора Гектора Берліоза - це один із перших прикладів програмної симфонії та одним з найвідоміших творів композитора. 

Віртуозний тричастинний другий концерт для фортепіано з оркестром Сергія Рахманінова - один із найпопулярніших творів у історії фортепіанного мистецтва. Його виконували і записували сам маестро та найвідоміші піаністи світу - Володимир Горовіц, Святослав Ріхтер, Артур Рубінштейн, Володимир Ашкеназі.

Львівська філармонія запрошує львів"ян та гостей міста відвідати відкриття сезону та послухати найпопулярніші твори сучасності.