Людвіг ван Бетховен, Ріхард Штраус, Карл Марія фон Вебер - що об'єднує цих трьох композиторів? Приналежність до Німеччини, адже твори цих титанів симфонічної музики зібрані в одному концерті. На таке музичне дійство просто необхідно завітати!

На концерті звучатиме увертюра до опери «Вільний стрілець» («Фрайшютц») Вебера, яку виконає Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під батутою Георга Кугі. Саме цей твір приніс композитору славу й звання національного героя. Гофман, натхненний увертюрою Вебера, писав: «Цим новим великим твором композитор спорудив собі пам'ятник, що створить цілу епоху в історії німецької опери…»

Наступний музичний шедевр «Чотири останні пісні» для сопрано з оркестром Штрауса має у своїй основі пісні на пізні вірші Германа Гессе: «Перед сном», «Вересень», «Весна», і вірш Й. фон Ейхендорфа «На вечірній зорі». Сольну партію виконуватиме Наталія Ковальова (сопрано). 

На завершення концерту прозвучить Симфонія № 8 F-dur (op. 93) Людвіга ван Бетховена. В інтонаціях симфонії відчутна яскрава динаміка розвитку, гумор і легка життєва іронія, адже композитор ніби повертається назад у минуле й дивиться згори на увесь свій пройдений шлях. Ця симфонія за своєю концепцією органічно вливається у музичний простір одразу після «Чотирьох останніх пісень» Штрауса. Розвиваймося і ми завдяки силі музики. Не пропустіть масштабне музичне дійство, яке відбуватиметься у стінах філармонії!

Концерт відбувається за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.