Довгоочікувана презентація нової платівки київського гурту Vivienne Mort «Готика». Цифровий реліз альбому та старт всеукраїнського туру гурту.

Над матеріалом «Готики» музиканти працювали весь останній рік. «Альбом сам склався так і сам продиктував свою концепцію. Як це відбувається - не можу усвідомити. Мій небесний тетрис. А потім ми багато працювали, дописували інструменти. Ми дійсно серйозно заморочилися і тепер добре почуваємося», - розповідає солістка гурту Дана. 

В культурній столиці України вперше буде презентована унікальна концертная програма, яку Vivienne Mort розробили спеціально для туру «Готика». Окрім нових композицій на глядачів чекає справжня готична реальність відображена у тематичних відео-проекціях. Секрети програми музиканти не розголошують, але переконують, що цей тур стане одним із знакових на їх творчому шляху. 

«Вам не здається, що ми наповнюємо день різними справами і доки виконуємо їх, втрачаємо щось єдине найважливіше? Ми задоволені або засмучені тим, наскільки вдало виконали справи, а в цей час найголовніше чекає, не розкрито. Дня дуже мало, щовечора настає сон.

Готика – це темна ніч, пригнічені бажання, приклад бездарно прожитого життя, пробіганого, витраченого у спробах «to keep up with Johns», підлаштованого під соціальні показники часу.

Які наші справжні бажання? Чому ми так хочемо? Хто так хоче?

Виходь з готики. Все, що є навколо – це декорації, щоб ти жив. Один єдиний ти»