Захід, спрямований на розвиток гірськолижної індустрії України та підвищення престижу вітчизняних курортів, туристичних комплексів і баз відпочинку. Цього року організатори вирішили розширити виставку і зробити акцент на різноманітних розвагах при відпочинку в горах. Захід орієнтований як на власників зимових курортів та початківців у цій сфері, так і на звичайних відпочивальників, які хочуть знати де і як можна корисно провести час в горах. До уваги відвідувачів не лише виставка та семінари, а й екстремальні виступи сноубордистів, квести за участю їздових собак хаскі, тюбінгова гірка та багато іншого. Виставка працюватиме з 10:00 по 18:00 у п’ятницю та з 10:00 по 17:00 у суботу.

Цьогорічна тематика виставки: послуги з проектування, будівництва гірськолижних комплексів та інших спортивних об’єктів, а також:

-​ Системи осніження;

-​ Контрольно-пропускні пункти;

-​ Канатно-крісельні підйомники;

-​ Системи безпеки;

-​ Спортивне екіпірування;

-​ Обладнання для пунктів прокату;

-​ Снігоущільнююча техніка;

-​ Туристичні послуги.

Для відвідувачів передбачені квести за участю їздових собак хаскі, тюбінгова гірка, екстремальні виступи сноубордистів та багато іншого.

«Цього року ми відповімо на найбільш популярні запитання: як технічно організувати бізнес, як правильно себе позиціонувати та як розвиватись і залучати нових клієнтів. Ці поради будуть корисними не лише власникам малого бізнесу чи тим, хто лише починає свою кар’єру в туризмі, а й тим підприємцям, які уже працюють в сфері гірського відпочинку, але не задоволені власними прибутками. І ділитимуться досвідом не голослівні тренери, а власники тих компаній, які уже популярні серед туристів. Відвідавши виставку у Вас з’явиться можливість почерпнути корисну інформацію у провідних спеціалістів галузі та відкрити для себе нові види розваг, які пропонуються на гірськолижних курортах», - розповідає Галина Євтух, головний редактор журналу «Лижний Курорт».