Історична реконструкція Лєни Ковач.

Експозиція складається з 16 художніх фотографій - це презентація першої частини проекту, що охопила маленьку частину великого Дикого Поля – історичної місцевості де змагались два світогляди – осілий (тобто Київська Русь) і кочовий.

Досліджувана територія – це північний кордон Дикого Поля, стара Єпіфанська дорога відомої ще до 17 ст., якої тепер немає на мапах (Нинішня Тульська область в Росії). Автор в пошуках слідів цієї торгової і культурної магістралі зустрілась з запустінням в минулому розкішних сіл, дворянських садиб і намагалась віднайти причину занепаду села бесідуючи з зустрічними. Фрагменти цих можна буде почути в аудіозаписах, прикладених на фото-портрети співбесідників.

Щоб ще глибше зрозуміти історичне тло – авторка вдалась до зображення конкретної історії життя одного з колишніх жителів цієї місцевості, мистецтвознавця і археолога графа Олсуфьева - за його мемуарами знято невеличку кіно замальовку. Таке кіно-порівняння минувшини з сьогоденням можна розглядати як спробу історичної реконструкції. В програмі відкриття перегляд кіно-замальовки.